Web Tabanlı Çözümler

Kullanıcıda iz bırakan, profesyonel web çözümleri ile mükemmelliğe yolculuk

Dijital dünyada markanızın öne çıkması için yenilikçi ve entegre çalışan web çözümleri sunuyoruz. Markanızı en iyi şekilde temsil edecek, ihtiyaca uygun olarak tasarlanmış kullanıcı dostu web siteleri geliştirerek işletmenizi zirveye taşıyoruz. 

PROFESYONEL WEB ÇÖZÜMLERİ

Markaların ürün ve hizmetlerini öne çıkaracak stratejik danışmanlık hizmetimizle veriye dayalı ve deneyim odaklı çözümler sunuyoruz.

İhtiyaca uygun olarak geliştirdiğimiz ticari ve kurumsal web siteleri ile markanızın dijital kimliğini şekillendiriyoruz.

Mobil öncelikli ve insan merkezli tasarım ile web sitenizin kullanılabilirliğini artırarak kullanıcıların dijital yolculuklarını iyileştiriyoruz.

Yeni nesil web teknolojileri kullanarak ürününüzün kullanılabilirliğini, performansını ve erişilebilirliğini artırıyoruz.

BAŞARI HİKAYELERİMİZ

slide-image

DOD

İkinci el araç listeleme platformu DOD  sayesinde kullanıcılar ihtiyaç ve isteklerine göre anlık filtreleme yaparak beğendikleri araçlar hakkında 101 Nokta Kontrolü sayesinde detaylı bilgiye tek bir yerden hızlıca sahip olabiliyor ve araçlar arasında karşılaştırma yapabiliyorlar. 

slide-image

Yeni Do'lu Hayat

Doğuş 3.0 değerleri referans alınarak geliştirilen Do’lu Hayat intraneti çalışanların deneyimini iyileştiren, iş yapış şekillerini kolaylaştıran, uygulamalara kolay erişim sağlamaları noktasında köprü görevi gören ve grup içerisindeki haberleri anlık olarak takip edebildikleri sosyal bir platformdur. 

slide-image

Volkswagen

Kullanıcı ihtiyaçlarını odağa alarak geliştirdiğimiz websitesi sayesinde müşterilerin hızlı ve kolay bir şekilde araç modellerine, kampanyalara, servis işlemlerine, fiyat listelerine ve yetkili servislere ulaşmasını sağladık.

)
;