UI/UX Tasarım Hizmetleri

Tasarım odaklı yaklaşımla kullanıcıların hayatını kolaylaştırın, vazgeçilmez olun.

Müşteriyi ve ürünü anlayarak kullanıcı deneyimini içselleştiriyor ve problemi tanımlıyoruz. Tanıma en uygun çözümü sunmak için kullanıcı deneyimi araştırması sürecinden ve tasarım odaklı düşünme yöntemlerinden yararlanıyoruz. Tasarım trendlerini, kullanıcı deneyim yolculuğunu ve kullanılabilirlik ilkelerini göz önünde bulundurarak kullanıcı odaklı tasarım ve içerikleri oluşturuyoruz. 

PROFESYONEL UI/UX TASARIM HİZMETLERİMİZ

Deneyim tasarımı çalışmaları ile müşteri ve kullanıcıyla empati kurarak onları daha yakından tanıyoruz. Kullanıcı görüşmeleri ve persona çalışmaları yaparak kullanıcıların gerçek problemlerini saptıyor ve deneyim süreçlerini inşa ediyoruz.

Card sorting gibi çeşitli yöntemler kullanarak kullanıcı akışlarını tasarlıyoruz ve bilgi mimarisini oluşturuyoruz. Kullanıcı deneyiminin odağa alarak çizdiğimiz düşük çözünürlüklü tasarım şablonlarını yüksek çözünürlüğe dönüştürüyoruz.

Style Guide'dan Moodboard çalışmalarına, konsept tasarımdan responsive çözümlere kadar geniş bir yelpazede hizmet sunarak marka kimliğinizi yansıtan, kullanıcı dostu ve yenilikçi tasarımlar hazırlıyoruz. Tasarım testleri ve analizlerle sürekli gelişimi destekliyoruz.

Tasarım odaklı düşünme yöntemini kullanarak kullanıcıların ihtiyaçlarını yakalıyor ve onlarla empati kurarak, davranışlarını ve deneyim yolculuklarını içselleştiriyoruz. Bu yöntem ve kanvaslardan yararlanarak atölye çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

İŞLETMENİZ İÇİN SUNDUĞUMUZ ÇÖZÜMLER NELERDİR?

  • Kullanıcı ihtiyaçlarına ve davranışlarına uygun dijital arayüzler tasarlıyoruz. Kullanıcı deneyiminin merkezde olduğu bu tasarımlarla, kullanıcıların ürün veya hizmetlerle etkileşimini en üst düzeye çıkarıyoruz.
  • İnovatif çözümler sunmak için tasarım odaklı düşünme yöntemini uyguluyoruz. Kullanıcı ihtiyaçlarını içselleştirme, prototipleme ve tasarım sonrası sürekli iyileştirme süreçlerini benimsiyoruz.
  • Kullanıcı deneyimini baz alarak içerik stratejileri oluşturuyor ve kullanıcı ve SEO odaklı metinler yazıyoruz. Web sitesindeki trafiği güçlendiriyor, kullanıcıların ürünle olan etkileşimlerini artırıyoruz.
  • Kullanıcıların gerçek ihtiyaçlarını ve davranışlarını anlamak için kapsamlı araştırmalar yapıyoruz. Bu veriye dayalı yaklaşım, tasarım sürecinde doğru kararlar alınmasını sağlayarak ürünün başarısını artırıyor."
part-image

BAŞARI HİKAYELERİMİZ

slide-image

Galataport

Deneyim tasarımı çalışması kapsamında  yaptığımız atölyelerle Personaları belirledik ve deneyim akışları üzerinde çalıştık. Çıkan aksiyonlarla müşterilere Alışveriş Merkezi kültürünün yanı sıra bir mahalle deneyimi sunmayı amaçladık. Galataport Web Sitesi ve Mobil Uygulamasını da bu amaca uygun bir şekilde kurguladık ve tasarladık.

slide-image

Petrol ofisi

Petrol Ofisi'nin Sadakat Sağlayıcı mobil uygulamasını sıfırdan tasarladık. Sahada derinlemesine bire bir görüşmeler yaparak iş ve kullanıcı ihtiyaçlarını önceliklendirdik ve ilk taslak tasarımları hazırlayıp, test ettik. Kullanıcı dostu arayüzü ve özellikleri ile kullanıcılara başarılı ve akıcı bir deneyim sunmayı amaçladık. 

)
;