Sürdürülebilirlik

Doğuş Teknoloji olarak bugünün kaynaklarıyla memleketimize hizmet ederken, gelecek kuşaklara da iyi bir gelecek bırakmak gerektiğinin farkındayız. Çalışanlarımızı, müşteri ve misafirlerimizi, iş ortaklarımızı, yatırımcılarımız ve toplumu önemsiyor; sosyal, çevresel ve ekonomik açıdan sürdürülebilirliği hayatımızın parçası, yönetim ve yaşam tarzımızı belirleyen kalıcı bir anlayış olarak görüyoruz.

“Toplumsal gelişime katkı sağlayacağına inandığımız teknolojilerin geliştiricisi, entegratörü ve kuluçka merkezi olmak.”

Bizler yalnızca bir teknoloji firması değiliz, odağında “dünya” olan bir teknoloji firmasıyız. Yarınların devamlılığı için harekete geçerek Birleşmiş Milletlerin belirlediği 17 Sürdürülebilirlik Kalkınma Amacından; nitelikli eğitim, sorumlu üretim ve tüketim, toplumsal cinsiyet eşitliği ve sanayi, yenilikçilik ve alt yapı odak alanlarında çalışmalar yapıyoruz. Nitelikli Eğitim altında, “Teknoloji gelecektir, gelecek ise çocuklarımızdır.” felsefesiyle daha iyi yarınlar için eğitime erişimi olmayan çocuklar adına gönüllü koşucularımız, İstanbul Maratonu’nda koşarak adımlarını eğitime dönüştürüyor, Genç Hayat Vakfı aracılığı ile çocukların nitelikli eğitimi için verilecek bursa destek oluyoruz.

Nitelikli Eğitim altında, “Teknoloji gelecektir, gelecek ise çocuklarımızdır.” felsefesiyle daha iyi yarınlar için eğitime erişimi olmayan çocuklar adına gönüllü koşucularımız, İstanbul Maratonu’nda koşarak adımlarını eğitime dönüştürüyor, Genç Hayat Vakfı aracılığı ile çocukların nitelikli eğitimi için verilecek bursa destek oluyoruz. Sanayi, yenlikçili ve altyapı odak alanı bizim DNA’mızda. Geliştirdiğimiz her yeni ürün, dijital dönüşümünü sağladığımız her firmanın da gelişimine ortak oluyoruz.

Sorumlu üretim ve tüketim odak alanımızla; elektronik atıksız yarınlar için D-Ofis’e yerleştirdiğimiz e-atık kutularıyla çalışanlarımızın bilinçli farkındalığını artırıyor, dönüşüme kurum içinden başlıyoruz. Toplanan e-atıkları TUBİSAD’a gönderiyor, elde edilen gelirle ise yarınlarımızın teminatı çocuklarımızın nitelikli eğitimlerine destek verebilme adına TEGV’e bağışta bulunuyoruz.