Doğuş Teknoloji'de Kariyer

Odağına daima insanı alan çalışma kültürüyle; gelişime, çevikliğe, tutkuya, cesarete, sürekli öğrenmeye ve iş birliğine değer veren çalışma arkadaşlarımızla büyümeye devam ediyoruz. Merakla ve heyecanla, değişen dünya dinamiklerinin rotasında; kendimizi en üretken hissettiğimiz koşullarda çalışabilme esnekliği ve koşullara hızla adapte edilen gelişim fırsatlarıyla ilerliyoruz.

detail-image

Burada Gelecek Var

“Geleceği Tasarla” mottosuyla çıktığımız yolda; otomotivden, e-ticarete, inşaattan turizme pek çok farklı sektörde, kullandığımız yeni nesil teknolojiler ve her gün büyüyen ürün portföyümüzle sektörde ihtiyaçların ötesinde değer yaratıyoruz.

career-future-image

İçeride yapılandırdığımız inisiyatifler, platformlar ve çalışma gruplarıyla; çalışma arkadaşlarımıza görev aldıkları ekiplerin dışında, farklı teknolojileri deneyimleme ve geleceğin ihtiyaçları için bugünden fikir geliştirme imkanı sunuyoruz. Geleceğe Giriş genç yetenek programı ile aramıza katılan arkadaşlarımızı, gerçek bir iş tecrübesi ve fırsatlarla dolu bir yolculuk bekliyor.

“Sektörün geleceğine
yatırım yapmak
stratejimizin ve kültürümüzün vazgeçilmez bir parçası.”

future

Sen de Geleceği Tasarlayanlar arasına katılmak istiyorsan, LinkedIn sayfamızı ziyaret edebilir, sana uygun iş ilanlarına göz atabilirsin.

Hemen Başvur!

Burada Esneklik Var

“Geleceği Tasarla” mottosuyla çıktığımız yolda; otomotivden, e-ticarete, inşaattan turizme pek çok farklı sektörde, kullandığımız yeni nesil teknolojiler ve her gün büyüyen ürün portföyümüzle sektörde ihtiyaçların ötesinde değer yaratıyoruz.

career-future-image

İşlerimizin niteliğine bağlı olarak mekan - şehir bağımsız, dilediğimiz yerden çalışabiliyoruz. Bununla birlikte, ofislerimizde tüm hizmetlerin kesintisiz sunulduğu bir çalışma ortamı da sağıyoruz.

Bireysel ihtiyaç farklılıklarını göz önünde bulunduruyoruz. Hepimiz aynı yerde çalışıyor olsak da yaşam stillerimizin ve önceliklerimiz birbirinden farklı olduğunu biliyoruz. Bu nedenle yan haklarımızı ihtiyaçlarımız doğrultusunda kendimiz belirliyoruz.

Kurumsal bir çatı altında, bir yandan kendi işimize devam ederken, bir yanan fikirlerimizi ürüne dönüştürebileceğimiz platformlar ile, girişimci ruhumuzu besleyebiliyoruz. İlgi alanlarımız ve yeteneklerimiz doğrultusunda, şirket içinde ya da Doğuş Grubu içinde farklı pozisyonlara başvurarak, kariyer yolculuğumuza yeniden yön verme imkanı elde edebiliyoruz.

“Uygulamalarımızı ve sistemlerimizi, koşullara hızla adapte olacak ve çalışma arkadaşlarımızın ihtiyaçlarına karşılık verecek şekilde kurguluyoruz.”

Burada Gelişim Var

Çalışma arkadaşlarımızın kişisel ve mesleki gelişimlerini desteklemek amacıyla; gelişim ihtiyaçlarını, sektörün ve değişen çalışma koşullarının gerektirdiği yetkinlikleri analiz ediyor, her yıl kapsamlı mesleki gelişim, kişisel gelişim ve liderlik gelişimi eğitimleri barındıran kataloglar yayınlıyoruz.

career-future-image

Yürütülen görev, bu görevin gerektirdiği yetkinlikler ve kariyer yolculukları doğrultusunda da ayrıca özel eğitim programları planlıyoruz. Ekip arkadaşlarımızın sahip oldukları teknik bilgileri tüm şirkete aktarmalarını sağlayacak “Eğitmen Yetiştirme Programı” yürütüyor, onlarca Doğuş Teknoloji eğitmenimizle bilgiyi paylaşarak büyütüyoruz.

Aramıza katılan her yeni çalışma arkadaşımızı potansiyel eğitmenlerimiz olarak düşünüyor ve sürece dahil edebilmek için fırsatlar yaratıyoruz.

Her yıl tüm çalışma arkadaşlarımıza eğitim (online ve sınıf içi), kitap, dergi üyelikleri, eğitim platformu abonelikleri gibi gelişim ihtiyaçları için kullanabilecekleri bireysel eğitim&gelişim bütçeleri veriyoruz. Tüm bu planlamalara ek olarak yeni çalışma modelleri içeren eğitim programları tasarlıyor, mesleki ve liderlik gelişimi alanında atölye çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Doktora yapan ekip arkadaşlarımızı maddi olarak destekliyor; yüksek lisans ve doktora öğrencilerine eğitim hayatlarını destekleyecek özel ücretli izinler veriyoruz.

Yönetsel kariyer yolunun yanı sıra, teknik uzmanlığıyla fark yaratan arkadaşlarımıza da “Teknik Kariyer” yolu için fırsatlar sunuyor, “Expert” kadrolarımızı her geçen gün büyütüyoruz.

“Doğuş Teknoloji’de farklı kariyer yollarını, çalışma arkadaşlarımızla birlikte tasarlıyor, yeni ihtiyaçlara göre gelişim fırsatları üzerine çalışmalarımızı sürdürüyoruz. ”

Burada İş Birliği Var

Elde ettiğimiz sayısız bilgi ve verinin ışığında hareket eden, çevik, değerlerimizi yönetim ile entegre bir şekilde benimseyen, yeni deneyimler yaratmaya odaklanan, sürdürülebilirlik ve iş birliğini ilke edindiğimiz Doğuş 3.0 kültürünü birlikte geliştirmek adına rotamızı birlikte çizdiğimiz komite ve proje grupları oluşturuyoruz.

career-future-image

D.A.R.E. (Doğuş Agile Regeneration Ecosystem) ile yeniliği, iş birliğini, sürdürülebilir gelişimi, farklı ve cesur olmayı, çemberin dışına çıkabilmeyi,

Doğuş 360 ile tüm marka ve şirketlerimiz nezdinde 360 derece bakış açısıyla hayata geçirilen kapsayıcılık, çeşitlilik ve iş birliği prensiplerini temel alan projeleri, sürdürülebilir 360 marka iletişimi için planlamaları,

Data Driven Enterprise ile verinin günümüzdeki önemini, veriden değer yaratmanın gücünü, veri ile çalışma kültürü oluşturmayı,

HR 3.0 ile yeni ve ortak bir İK dili ile grup şirketlerimizin eşit standartlara sahip olmasını, stratejilerimizin verimini artıracak dijital araçları geliştirmeyi birlikte hayal ediyor ve hayata geçiriyoruz.

Burada Hayat Var

Yoğun çalışma hayatının içinde bir araya geldiğimiz, paylaştığımız, eğlendiğimiz, bazen de birbirimizden öğrendiğimiz keyifli molaların önemine inanıyoruz.

career-future-image

Yıl içerisinde fiziksel ve online etkinliklerde, Townhall’larda, sürpriz yarışmalarda ve gelişim buluşmalarında sık sık bir araya geliyoruz.

Hafta içi ekipçe belirlediğimiz bir günü “Awayday” ilan ediyor; o günü ekip arkadaşlarımızla birlikte, dilediğimiz yerde, dilediğimiz aktiviteyle geçiriyoruz. Yönetimin tamamen çalışma arkadaşlarımızda olduğu sosyal kulüplerimizde renkli atölyeler, etkinlikler, buluşmalar gerçekleştiriyoruz.

Birlikte eğleniyor, birlikte öğreniyor, birlikte büyüyoruz.