Hakkımızda

Hakkımızda

Doğuş Grubu, 300’ün üzerindeki şirketi ve 19 bin çalışanıyla müşterilerine üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet vermektedir. 


Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan Doğuş Grubu, 1951 yılında kurulmuştur. 

devamını oku

new-image

Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi yaşam tarzı markalarını bünyesinde barındıran Doğuş, çalıştığı alanlarda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir. Otomotiv; inşaat; medya; yeme-içme, turizm & perakende; gayrimenkul ve enerji olmak üzere altı ana sektörde faaliyet gösteren Doğuş Grubu ayrıca, mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra teknoloji, spor ve eğlence alanındaki yeni yatırımlarıyla da büyümesini sürdürmektedir. Grup 300’ün üzerindeki şirketi ve 19 bin çalışanıyla müşterilerine üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet vermektedir. 


Doğuş Grubu’nun ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, Grup dünya ölçeğinde saygın markalarla yaptığı iş birlikleriyle, Türkiye’yi bütün dünyada temsil etmektedir. Doğuş Grubu’nun, otomotivde Volkswagen AG ve TÜVSÜD, turizmde Hyatt International Ltd., yeme-içme sektöründe de bünyesinde Roka, Zuma ve Oblix gibi markaları bulunduran uluslararası Azumi Grubu ile Amazonico, Ten Con Ten, El Paraguas markalarına sahip Paraguas Grup ve e-ticaret alanında Güney Koreli SK Grup gibi büyük küresel oyuncularla işbirlikleri ve ortaklıkları bulunmaktadır. 


Doğuş Grubu’nun yönetim yaklaşımı, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilincini de yansıtmaktadır. Doğuş Grubu, sosyal sorumluluk çalışmalarını yürütürken insanların hayatlarında bir iz bırakmayı ve günlük yaşamı daha iyi bir hale getirmeyi amaçlamaktadır. Grubun sosyal sorumluluk projeleri toplumun sürekli ileriye giden ve gelişen bir gelecek yaratmasına katkıda bulunmak hedefiyle yönetilmektedir. 


Hayata geçirdiği tüm kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerinde sorumluluklarının bilincinde olan Doğuş Grubu, topluma öncü ve örnek olma amacıyla hareket ederken, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır. 

Türkiye’de değişimin öncüleri arasında yer alan Doğuş Grubu, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendirmektedir. Doğuş Grubu standartları belirleyen, keşfederek ilerleyen küresel bir oyuncu olma vizyonuyla, ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını incelemeye devam etmektedir. 

Doğuş Teknoloji, Hedeflerinize Giden Yolda Attığınız Her Adımda Yanınızda!

Doğuş Teknoloji

slide-image
slide-image
slide-image

Doğuş Teknoloji

Doğuş Teknoloji, 2012 yılında Doğuş Grubu şirketlerine bilgi teknolojileri alanında değer yaratma heyecanıyla kurulmuş olup bilişim teknolojisi alanında gerekli her türlü altyapı çalışmaları, sistemsel ve yazılımsal ürünler üzerine hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Doğuş Teknoloji, 2018 yılı itibariyle Doğuş Grubu dışındaki markalara da bilişim teknolojisi alanında hizmet vermeye başlamıştır. 

devamını oku

500+ çalışanıyla, odağına insana değer vermeyi alan Doğuş Teknoloji, yaş ortalaması 33 olan genç kadrosuyla birlikte tutkuyla yeni teknolojilerin peşinden koşmakta, çevik ve güvenilir çalışma kültürüyle bilişim sektöründe ilklere imza atan şirketlerden olmaya devam etmektedir. 2017 yılında beri Türkiye’nin sayılı Ar-Ge merkezlerinden biri olarak faaliyetlerini devam ettiren Doğuş Teknoloji, 216 Ar-Ge çalışanı ve destek personeli ile 16 Ar-Ge projesini devam sürdürmektedir. 2020 yılında 34.837.547 TL’lik Ar-Ge harcaması ile Turkishtime Ar-Ge 250 raporunda yazılım ve bilişim teknolojileri şirketleri arasında 7. sırada yer almıştır. Şirketin 2020 yılı cirosu bir önceki yıla göre %25 artarken, 2021 yılı ilk altı aylık cirosu ise 2020 yılının aynı dönemine göre %58 artış göstermiştir. 


Doğuş Teknoloji’nin uzmanlık alanları arasında; iş süreçlerinin otomasyonu, raporlama, güvenlik ve diğer nedenlerle ortaya çıkan iş ihtiyaçlarının analizi sonucunda belirlenen yazılım ve bilişim sistemi taleplerinin tasarlanması, geliştirilmesi, kurulması, bakımlarının sağlanması, güncellemelerinin yapılması ve sorunlarının giderilmesi yer alıyor.  Ayrıca birbirleriyle bağlantılı çalışacak olan sistemlerin düzenlemelerinin yapılması, güvenliklerinin sağlanması, çalışmanın izlenmesi ve anomalilerin raporlanması; danışmanlığının verilmesi ve tüm bu süreçlerin yönetilmesi gibi bileşenler bulunuyor.  


Güçlü teknolojik ve sektörel operasyon deneyimini ürünlere yansıtarak zamanında teslim ve etkin proje yönetimi hizmeti sunan Doğuş Teknoloji, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek, müşteri yelpazesini yetkinlik ve güvenilirlik ilkeleriyle genişletebilmek üzere ihtiyaçları en kaliteli şekilde karşılamak için sürekli iyileştirme çalışmaları yapmaktadır. 

Veri Çözümleri: Doğuş Teknoloji geleneksel veri ambarı ve raporlama imkanlarına ek makine öğrenmesi ile tedarik planlama ve tahminleme gibi hizmetler sunmaktadır. 


Yazılım Geliştirme Projeleri: İş süreçlerinin dijitalizasyonu, iş ihtiyacına göre yazılım ve bilişim sistemi taleplerinin tüm süreçleri, entegre sistemlerin düzenlemelerini içeren birçok yazılım geliştirme projesi gerçekleştirilmektedir. 

Bilgi Güvenliği ve Siber Güvenlik Hizmetleri: Doğuş Teknoloji, sızıntı testleriyle güvenlik açıklarını tarayarak acil ve kritik zafiyetlerini gidermekte, dolandırıcılık teşebbüslerini engelleyerek maddi kayıpların önüne geçmektedir. 


Operasyon ve Altyapı Hizmetleri: Doğuş Teknoloji, güçlü teknolojik ve sektörel operasyon deneyimi sayesinde zamanında teslim ve etkin proje yönetimi hedefiyle operasyon ve altyapı hizmetleri sunmaktadır.  

Müşteri İlgi Merkezi: Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek için Doğuş Teknoloji, kuruluşların dahili iş ve bilgi teknolojileri birimleriyle her zaman yakın veya entegre çalışır.  


İş Ortaklıkları Yönetimi ve Otomasyon: Doğuş Teknoloji teknoloji ve çözüm odaklı iş birlikleriyle ekosistem yaratarak; şirketlere zaman ve maliyet avantajı ile maksimum verimlilik sağlamaktadır. Microsoft Azure, AWS ve Google Cloud Platform ile iş ortaklıkları mevcuttur. 

Üst Yönetim Kadromuz

profile-image
Semih İncedayı

Genel Müdür

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Semih İncedayı, on yıllık Koç Grubu çalışma hayatından s

devamını oku devamını oku
cancel-icon

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Semih İncedayı, on yıllık Koç Grubu çalışma hayatından sonra dört yıl Telsim, iki yıl da Borusan Telekom’da üst düzey yöneticilik yaptı. Aralık 2006’da Turkcell’de çalışmaya başlayan İncedayı, 2007 Nisan ayında Turkcell Teknoloji’yi kurarak Turkcell Teknoloji’nin Genel Müdürü oldu. 2013 Aralık ayında bu görevine ilaveten, Turkcell Ürün ve Servislerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini de üstlendi.


2015 Mart ayı itibariyle Turkcell’deki görevinden ayrılarak Ekol Logistics, GroupM & Birleşik Ödeme gibi farklı şirketlerde Teknoloji Danışmanı olarak çalıştı. Ocak 2017’de ise Argela/Netsia’da Strateji ve Ürün Genel Müdür Yardımcısı olarak görev aldı.


Şubat 2018 itibariyle Doğuş Teknoloji’de Genel Müdür olarak göreve başlayan İncedayı, aynı zamanda Doğuş Grubu CTO’luk görevine de devam etmektedir.

profile-image
Sermin Küçükyüce

İş Çözümlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü’nden mezun olan Sermin Küçükyüce, kariyer hayatına

devamını oku devamını oku
cancel-icon

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü’nden mezun olan Sermin Küçükyüce, kariyer hayatına 1990 – 1992 yıllarında Ankara’da Vakıfbank Bilgi İşlem Merkezi’nde yazılımcı olarak başladı. 1992 -1996 yılları arasında Hazine ve Dış Ticaret Müsteşarlığı’nda Sistem ve Veri Tabanı Yöneticisi olarak Dünya Bankası Projesinde (Hazine ve Dış Ticaret Müsteşarlığına bağlı on altı genel müdürlüğün veri tabanlarının birleştirilmesi ve yazılımların entegrasyonu) çalıştıktan sonra özel sektörde çalışmak üzere İstanbul’a geçiş yaptı.


1996 – 2000 yılları arasında Info Holding’e bağlı Infina firmasında Yatırım Bankacılığı Yazılımlardan Sorumlu İş Geliştirme Müdürü olarak görev aldı. 2000 yılında altı ay Turkcell’de yönetici olarak çalıştıktan sonra 2000 Temmuz ayında, Doğuş Otomotiv Bilgi İşlem Müdürü olarak Doğuş Grubu’nda göreve başladı. On bir yıl bu görevi sürdürdükten sonra 2012 yılı Nisan ayında, Doğuş Teknoloji’nin kuruluşundan itibaren çeşitli sorumluluklarda Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmaya devam eden Küçükyüce, halen Doğuş Teknoloji’de Yazılımdan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

profile-image
Nağme Katip

İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

Yıldız Teknik Üniversitesi Mütercim ve Tercümanlık Bölümü’nden mezun olan Nağme Katip, Yeditepe Üniversitesi'nde MBA'ini tamamlamıştır

devamını oku devamını oku
cancel-icon

2004 yılında Kariyer.net'te başladığı kariyerine CarrefourSA'da HR Specialist olarak devam eden Nağme Katip, 2008 yılında Doğuş Holding'in İnsan Kaynakları Bölümünde göreve başladı. 15 yılı aşkın bir süre boyunca Doğuş Holding'te önemli görevleri üstlenmiştir.

 

Yıldız Teknik Üniversitesi Mütercim ve Tercümanlık Bölümü’nden mezun olan Nağme Katip, Yeditepe Üniversitesi'nde MBA'ini tamamlamıştır. CTI (The Coaches Training Institute) ve Koç Üniversitesi'nin Executive Education eğitimlerini tamamlamıştır.

 

Mart 2024 tarihinden bu yana Doğuş Teknoloji’de Yetenek ve Kültür’den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

profile-image
Özcan Çavuş

Veriden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

Özcan Çavuş lisans ve yüksek lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nde tamamladı.

devamını oku devamını oku
cancel-icon

Özcan Çavuş, lisans ve yüksek lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nde tamamladı. Bilişim alanında yirmi yıl tecrübesi olan Çavuş, ağırlıklı olarak teknoloji, enerji, finans ve kamu alanlarında projeler üretti. Doğuş Teknoloji öncesi yedi yıl Sabancı Grubu, beş yıl IBM, dört yıl da Oyak Grubu’nda farklı rollerde görev aldı.

2018 yılında Harvard Business School Yıkıcı Stratejiler Programı’nı tamamlayan Çavuş, Eylül 2020’den bu yana Doğuş Grubu ve Doğuş Teknoloji CDO’su olarak veri ve yapay zeka odaklı projelere liderlik etmektedir.  .  

 

cancel-icon

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Semih İncedayı, on yıllık Koç Grubu çalışma hayatından sonra dört yıl Telsim, iki yıl da Borusan Telekom’da üst düzey yöneticilik yaptı. Aralık 2006’da Turkcell’de çalışmaya başlayan İncedayı, 2007 Nisan ayında Turkcell Teknoloji’yi kurarak Turkcell Teknoloji’nin Genel Müdürü oldu. 2013 Aralık ayında bu görevine ilaveten, Turkcell Ürün ve Servislerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini de üstlendi.


2015 Mart ayı itibariyle Turkcell’deki görevinden ayrılarak Ekol Logistics, GroupM & Birleşik Ödeme gibi farklı şirketlerde Teknoloji Danışmanı olarak çalıştı. Ocak 2017’de ise Argela/Netsia’da Strateji ve Ürün Genel Müdür Yardımcısı olarak görev aldı.


Şubat 2018 itibariyle Doğuş Teknoloji’de Genel Müdür olarak göreve başlayan İncedayı, aynı zamanda Doğuş Grubu CTO’luk görevine de devam etmektedir.

cancel-icon

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü’nden mezun olan Sermin Küçükyüce, kariyer hayatına 1990 – 1992 yıllarında Ankara’da Vakıfbank Bilgi İşlem Merkezi’nde yazılımcı olarak başladı. 1992 -1996 yılları arasında Hazine ve Dış Ticaret Müsteşarlığı’nda Sistem ve Veri Tabanı Yöneticisi olarak Dünya Bankası Projesinde (Hazine ve Dış Ticaret Müsteşarlığına bağlı on altı genel müdürlüğün veri tabanlarının birleştirilmesi ve yazılımların entegrasyonu) çalıştıktan sonra özel sektörde çalışmak üzere İstanbul’a geçiş yaptı.


1996 – 2000 yılları arasında Info Holding’e bağlı Infina firmasında Yatırım Bankacılığı Yazılımlardan Sorumlu İş Geliştirme Müdürü olarak görev aldı. 2000 yılında altı ay Turkcell’de yönetici olarak çalıştıktan sonra 2000 Temmuz ayında, Doğuş Otomotiv Bilgi İşlem Müdürü olarak Doğuş Grubu’nda göreve başladı. On bir yıl bu görevi sürdürdükten sonra 2012 yılı Nisan ayında, Doğuş Teknoloji’nin kuruluşundan itibaren çeşitli sorumluluklarda Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmaya devam eden Küçükyüce, halen Doğuş Teknoloji’de Yazılımdan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

cancel-icon

2004 yılında Kariyer.net'te başladığı kariyerine CarrefourSA'da HR Specialist olarak devam eden Nağme Katip, 2008 yılında Doğuş Holding'in İnsan Kaynakları Bölümünde göreve başladı. 15 yılı aşkın bir süre boyunca Doğuş Holding'te önemli görevleri üstlenmiştir.

 

Yıldız Teknik Üniversitesi Mütercim ve Tercümanlık Bölümü’nden mezun olan Nağme Katip, Yeditepe Üniversitesi'nde MBA'ini tamamlamıştır. CTI (The Coaches Training Institute) ve Koç Üniversitesi'nin Executive Education eğitimlerini tamamlamıştır.

 

Mart 2024 tarihinden bu yana Doğuş Teknoloji’de Yetenek ve Kültür’den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

cancel-icon

Özcan Çavuş, lisans ve yüksek lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nde tamamladı. Bilişim alanında yirmi yıl tecrübesi olan Çavuş, ağırlıklı olarak teknoloji, enerji, finans ve kamu alanlarında projeler üretti. Doğuş Teknoloji öncesi yedi yıl Sabancı Grubu, beş yıl IBM, dört yıl da Oyak Grubu’nda farklı rollerde görev aldı.

2018 yılında Harvard Business School Yıkıcı Stratejiler Programı’nı tamamlayan Çavuş, Eylül 2020’den bu yana Doğuş Grubu ve Doğuş Teknoloji CDO’su olarak veri ve yapay zeka odaklı projelere liderlik etmektedir.  .  

 

profile-image
Eray Gözener

Teknoloji Operasyonları ve Siber Güvenlikten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği’nden mezun olan Eray Gözener, 2006-2009 yılları arasında Maltepe Üniversitesi

devamını oku devamını oku
cancel-icon

İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği’nden mezun olan Eray Gözener, 2006-2009 yılları arasında Maltepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği’nde yüksek lisans, İstanbul Kültür Üniversitesi’nde ise MBA yaptı.


Çalışma hayatına, 1998 yılında Yazılım Mühendisi olarak Demirbank’ ta başlayan Gözener, 1999 yılında Data Media Türkiye’de Yazılım Mühendisi olarak görev aldı. 2000-2014 yılları arasında Turkcell’de Faturalama ve Ücretlendirme Operasyon ekipleri başta olmak üzere pek çok ekipte Adminlik/Manager’lık görevlerini üstlendi. 2014-2017 yıllarında Avea/ Türk Telekom’da Faturalama- Ücretlendirme Grup Müdürü olarak görev yaptı.


2017 yılında Doğuş Teknoloji’de Teknoloji Operasyonları ve Siber Güvenlikten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başlayan Gözener, halen Doğuş Teknoloji’de görevine devam etmektedir.

profile-image
Besim Sadioğlu

Müşteri İlgi Merkezinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

Yıldız Teknik Üniversitesi Fizik Bölümü’nden mezun olan Besim Sadioğlu, üniversite eğitimi devam ederken, 1995 yılında teknoloji sektöründe girişimci olarak kariyerine başlad

devamını oku devamını oku
cancel-icon

Yıldız Teknik Üniversitesi Fizik Bölümü’nden mezun olan Besim Sadioğlu,  üniversite eğitimi devam ederken, 1995 yılında teknoloji sektöründe girişimci olarak kariyerine başladı. Yaklaşık 5 yıl boyunca bilgisayar satışı ve servis hizmetleri konusunda faaliyet gösteren ve kendisinin de kurucu ortağı olduğu şirketinden askerlik görevi nedeni ile ayrıldı.


Askerlik görevi sonrası 2000 yılında, EGS Bank Teknoloji ekibinde bir yıl çalıştıktan sonra yirmi yılı geride bıraktığı Doğuş Grubu’nda sırasıyla Garanti Teknoloji, Garanti Bankası, Doğuş Holding şirketlerinde çeşitli kademelerde görev aldı. Sadioğlu, 2017 yılından beri Doğuş Teknoloji’de Müşteri İlgi Merkezinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

profile-image
Buğra Anıldı

Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

Boğaziçi Üniversitesi

devamını oku devamını oku
cancel-icon

Orta ve lise öğrenimini Robert Koleji’nde yapan Buğra Anıldı, 1998’de Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu. Kariyerine MNG Bank satış ekibinde başlayan Anıldı, ardından DG İnternet Çözümleri şirketinde Satış Müdürü olarak görev aldı.


2001 ve 2005 yılları arasında DNA İnternet Çözümleri A.Ş.’nin Kurucu Ortağı olarak Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevini yürüttü. Anıldı, kariyerine Gantek Technologies’de Stratejik Çözümler ve İş Ortaklarından Sorumlu Satış Müdürü olarak devam etti ve Türkiye ve Bağımsız Devletler Topluluğu ülkelerine yönelik telekomünikasyon çözümlerinin satışına odaklandı.


2010 ile 2019 yılları arasında Experian’da Türkiye ve Ortadoğu Satış Müdürü, 2019 ile 2022 yıllarında da Pegasystems’da Türkiye Ortadoğu ve Afrika bölgelerinden sorumlu Finans Sektörü Satış Başkanlığı görevlerini yürüttü. Anıldı son olarak OCR Labs şirketi olan IDVerse’in Türkiye ve Ortadoğu bölgesinin tüm satış faaliyetlerini yönetti.


2023 yılından itibaren şirketimizde Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

cancel-icon

İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği’nden mezun olan Eray Gözener, 2006-2009 yılları arasında Maltepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği’nde yüksek lisans, İstanbul Kültür Üniversitesi’nde ise MBA yaptı.


Çalışma hayatına, 1998 yılında Yazılım Mühendisi olarak Demirbank’ ta başlayan Gözener, 1999 yılında Data Media Türkiye’de Yazılım Mühendisi olarak görev aldı. 2000-2014 yılları arasında Turkcell’de Faturalama ve Ücretlendirme Operasyon ekipleri başta olmak üzere pek çok ekipte Adminlik/Manager’lık görevlerini üstlendi. 2014-2017 yıllarında Avea/ Türk Telekom’da Faturalama- Ücretlendirme Grup Müdürü olarak görev yaptı.


2017 yılında Doğuş Teknoloji’de Teknoloji Operasyonları ve Siber Güvenlikten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başlayan Gözener, halen Doğuş Teknoloji’de görevine devam etmektedir.

cancel-icon

Yıldız Teknik Üniversitesi Fizik Bölümü’nden mezun olan Besim Sadioğlu,  üniversite eğitimi devam ederken, 1995 yılında teknoloji sektöründe girişimci olarak kariyerine başladı. Yaklaşık 5 yıl boyunca bilgisayar satışı ve servis hizmetleri konusunda faaliyet gösteren ve kendisinin de kurucu ortağı olduğu şirketinden askerlik görevi nedeni ile ayrıldı.


Askerlik görevi sonrası 2000 yılında, EGS Bank Teknoloji ekibinde bir yıl çalıştıktan sonra yirmi yılı geride bıraktığı Doğuş Grubu’nda sırasıyla Garanti Teknoloji, Garanti Bankası, Doğuş Holding şirketlerinde çeşitli kademelerde görev aldı. Sadioğlu, 2017 yılından beri Doğuş Teknoloji’de Müşteri İlgi Merkezinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

cancel-icon

Orta ve lise öğrenimini Robert Koleji’nde yapan Buğra Anıldı, 1998’de Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu. Kariyerine MNG Bank satış ekibinde başlayan Anıldı, ardından DG İnternet Çözümleri şirketinde Satış Müdürü olarak görev aldı.


2001 ve 2005 yılları arasında DNA İnternet Çözümleri A.Ş.’nin Kurucu Ortağı olarak Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevini yürüttü. Anıldı, kariyerine Gantek Technologies’de Stratejik Çözümler ve İş Ortaklarından Sorumlu Satış Müdürü olarak devam etti ve Türkiye ve Bağımsız Devletler Topluluğu ülkelerine yönelik telekomünikasyon çözümlerinin satışına odaklandı.


2010 ile 2019 yılları arasında Experian’da Türkiye ve Ortadoğu Satış Müdürü, 2019 ile 2022 yıllarında da Pegasystems’da Türkiye Ortadoğu ve Afrika bölgelerinden sorumlu Finans Sektörü Satış Başkanlığı görevlerini yürüttü. Anıldı son olarak OCR Labs şirketi olan IDVerse’in Türkiye ve Ortadoğu bölgesinin tüm satış faaliyetlerini yönetti.


2023 yılından itibaren şirketimizde Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

Kurumsal Kimlik