Platform ve Veri Depolama Sistemleri

Güvenliğinizi merkeze alarak dijital varlıklarınızı ve bilgilerinizi koruma altına alıyoruz.

Kurumunuzun dijital varlıklarını ve değerli bilgilerini korumak adına, endüstri standartlarında siber güvenlik hizmetleri sunuyoruz. Sızma testlerinden kimlik ve erişim yönetimine kadar geniş bir yelpazede, her türlü siber tehdide karşı kuruluşunuzu koruma altına alıyoruz.

PLATFORM VE VERİ DEPOLAMA HİZMETLERİMİZ

Uzman platform ekibimiz ile VMware, Microsoft Hyper-V, KVM ve Xen gibi sanallaştırma teknolojileri ile farklı iş yüklerine uygun sanallaştırma sistemlerini tasarlıyor, geliştiriyor ve yönetiyoruz.

Yedekleme altyapısının yönetimi kapsamında kurumların sistemlerini koruyor, veri kaybını önlüyor ve gerektiğinde hızlı bir şekilde geri yüklemek için stratejiler, yöntemler ve süreçler geliştiriyoruz.

Veri depolama yönetimi, veri yönetimi stratejileri, depolama altyapısı, veri koruma politikaları ve iş sürekliliği planları gibi bir dizi faktör doğrultusunda veri depolama sistemlerini iş gereksinimlerine uygun olarak optimize ederek, performans ve kapasite yönetimi sağlıyoruz.

Felaket kurtarma merkezi sistemleri yönetimi sayesinde kurumların kriz durumlarında faaliyetlerini sürdürmelerini sağlayarak veri kaybını en aza indiriyoruz.

Kritik iş süreçlerini devam ettirebilmek için stratejik planlar oluşturuyoruz. Bu doğrultuda kurum verilerini koruma altına alarak kriz durumlarında iş sürekliliğini sağlamayı amaçlıyoruz.

Müşterilerimiz için yeni nesil teknoloji standartlarına uygun sistem kurulumlarını gerçekleştiriyor ve bu sistemlerin mevcut altyapıyla entegrasyonunu sağlıyoruz.

Sistem kurulum, konfigürasyon ve güncelleme yönetimi kapsamında kurumların bilgi teknolojileri kaynaklarını etkin bir şekilde kullanmasına yardımcı oluyoruz.

Altyapıyı güncel ve güvenli tutarak performansını artırmak için, müşterilerimize güncelleme ve bakım hizmetleri sunuyoruz.

VERİ DEPOLAMA YÖNTEMLERİNİN FAYDALARI NELERDİR?

  • "Platform ve depolama hizmetleri, altyapınızı optimize ederek kaynakları en verimli şekilde kullanmanızı sağlar. Bu şekilde, genel maliyetleri düşürerek yatırım getirinizi artırabilirsiniz.
  • Modern veri depolama çözümleri, yüksek derecede güvenilirlik ve yedekleme seçenekleri sunar. İhtiyaç duyduğunuzda verilere hızlı ve kolay bir şekilde erişim sağlamanıza olanak tanır.
  • İş ihtiyaçlarınız değiştikçe platform ve depolama hizmetleri, altyapınızın bu değişikliklere hızlıca adapte olmasını sağlayarak iş süreçlerindeki aksamaların önüne geçer.
  • Uygun platform ve depolama çözümleri, iş süreçlerinizin ve uygulamalarınızın daha hızlı çalışmasını sağlar. Bu şekilde, verimliliği artırarak müşteri memnuniyetini güçlendirebilirsiniz."
part-image
;