Standartlar ve Sertifikasyon

Dünya standartlarında kaliteyi yakalayarak başarınızı taçlandırın.

Denetimden sertifikasyona kadar geniş bir yelpazede, uluslararası standartlara uyum sağlama hizmetleri sunuyoruz. Bu kapsamda, işletmenizin risk yönetimi, dokümantasyon ve sertifikasyon süreçlerini takip ederek optimize ediyoruz. Bu sayede, işletmenizin uluslararası arenada tanınmışlık kazanmasını sağlarken süreçlerinizde de mükemmeli hedefliyoruz.

STANDARTLAR VE SERTİFİKASYON HİZMETLERİMİZ

Hem iç denetimlerinizde hem de bağımsız dış denetimlerinizde uzman kadromuzla yanınızdayız. Big Four firmalarıyla ve regülatif kurumlarla denetim süreçlerinizi uyum içinde yönetiyoruz.

Uluslararası standartlara uygun risk yönetimi yaklaşımımızla, işletmenizin potansiyel risklerini belirleyerek bu risklere karşı önlem almanıza yardımcı oluyoruz.

ISO standartlarına ve ITIL tabanlı kontrollere uygun olarak hazırladığımız dokümanlarla, işletmenizin doküman yönetimi süreçlerini optimize ediyoruz.

ITIL, COBIT, ISO 27001 gibi birçok uluslararası standarda uyum süreçlerinizi yönetirken, aynı zamanda bu standartlara uygunluk sertifikalarını kazanmanız için gereken adımları atmanıza destek oluyoruz.

STANDARTLAR VE SERTİFİKASYON HİZMETLERİ NE İŞE YARAR?

  • "Bir şirketin veya ürünün belirli kalite ve performans standartlarına uygun olmasını sağlayarak müşterilere, iş ortaklarına ve paydaşlara şirketin güvenilir ve standartlara uygun çalıştığı konusunda güvence verir.
  • İş süreçlerini, operasyonları ve hizmetleri sürekli iyileştirerek daha etkili ve verimli hale getirir.
  • Dünyaca kabul görmüş standartlara uyumluluk, şirketlere global pazarlarda faaliyet gösterme ve uluslararası müşteri ve iş ortaklarıyla işbirliği yapma olanağı sağlar.
  • Potansiyel riskleri önceden belirleyip değerlendirerek bu riskleri en aza indirmek için stratejiler geliştirilmesine yardımcı olur."
part-image
;