Bulut Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri

Bulut yönetimi ile iş yükünüzü ölçekleyerek verimliliği artırın.

Bulut yönetimi hizmetlerimizle dijital dönüşüm yolculuğunuzda size rehberlik ediyoruz. Public Cloud ile iş yükünüzü ölçeklenebilir, esnek ve maliyet-etkin bir altyapıda barındırarak iş süreçlerinizin kesintisiz ve verimli bir şekilde devam etmesini sağlıyoruz. Cloud Migration ile ise mevcut sistemlerinizi sorunsuzca bulut ortamına taşıyor, süreçlerinizi ihtiyaçlarınıza uygun olarak dijitalleştiriyoruz.

BULUT YÖNETİMİ HİZMETLERİMİZ

Önde gelen sağlayıcılarla işbirliği yaparak, kullanıcılarla paylaşılan altyapı üzerinde ölçeklenebilir bilişim hizmetleri sunuyoruz. Bu modelle, müşterilerimize esneklik ve maliyet-etkin bir çözüm sağlıyoruz.

Birden fazla halka açık bulut sağlayıcısının hizmetlerini entegre ederek kullanma olanağı sunuyoruz. Bu şekilde, kurumların tek bir sağlayıcıya bağlı kalmadan farklı uygulamalar için en uygun hizmeti seçmelerine yardımcı oluyoruz.

Kurumların mevcut sistemlerini sorunsuz bir şekilde public cloud'a taşıyoruz. Maliyetleri düşürüp, esneklik kazanmalarını sağlayarak modern bulut teknolojilerinin tüm avantajlarından yararlanmalarını sağlıyoruz.

Taşıma işlemi gerçekleştikten sonra, müşterilerimizin sistemlerini ve uygulamalarını sürekli olarak izliyor, yönetiyor ve optimize ediyoruz.

BULUT YÖNETİMİ NEDİR, NE İŞE YARAR?

  • "Organizasyonların, dinamik olarak kaynaklarını ölçeklendirilmesine ve ölçeklendirilen kaynakların optimize edilmesine olanak tanır, bu sayede maliyetleri kontrol altında tutar.
  • İş yüklerindeki değişiklikler için hızlı aksiyon alınmasını sağlayarak organizasyonların sadece kullandıkları kadarını ödemelerine olanak tanır.
  • Veri güvenliğini, erişim kontrolünü ve diğer güvenlik protokollerini merkezi olarak yöneterek sektörel ve ulusal düzenlemelere uyumluluğu sürdürmeye yardımcı olur.
  • İzleme özelliği ve otomatikleştirme kapasitesi ile hizmet kesintilerini önler, gerekli bakımları planlar ve yeni özellikler veya hizmetlerin entegrasyonunu gerçekleştirir."
part-image
;