Network ve Güvenliği Yönetimi

Network güvenliği çözümlerimizle iş süreçleriniz her daim güvende

Yeni nesil network güvenliği teknolojilerini kullanarak sunduğumuz çözümlerle dijital dünyadaki ağınızın performansını artırıyor ve güvenliğini sağlıyoruz. Veri merkezi altyapısından ses ve görüntü hizmetlerine, uygulama güvenliğinden yeni nesil ağ korumasına kadar holistik bir yaklaşım sunarak, iş süreçlerinizin sorunsuz bir şekilde ilerlemesini sağlıyoruz.

NETWORK GÜVENLİĞİ HİZMETLERİMİZ

Veri Merkezi Omurga Switchleri 'nden ODM Omurga Switchleri'ne kadar kurulum ve yönetim alanında saha yönetimi ve ağ izleme gibi hizmetler sunarak işletmelerin geniş saha operasyonlarını etkili ve verimli bir şekilde yönetmelerini sağlıyoruz.

Web Uygulama Güvenlik Duvarı (WAF) ile uygulamalarınızı siber tehditlere karşı korurken, Yeni Nesil Güvenlik Duvarları ve İzinsiz Giriş Önleme Sistemleri (IPS) ile ağ trafiğini ve uygulama düzeyindeki veri akışını analiz ederek güvenlik riskini en aza indiriyoruz.

Yük dengeleyici teknolojiler ile sunucu performansını en üst düzeye çıkarırken, DDoS koruma sistemleri ile siber saldırılara karşı koruyoruz. İçerik filtreleme ve proxy hizmetleriyle kullanıcıların internete güvenli bir şekilde erişmelerini sağlıyoruz.

Ağlardaki güvenlik olayları hakkında derinlemesine analiz ve raporlama hizmeti sunuyoruz. Mikro segmentasyon, DNS güvenliği ve güvenli uzak erişim gibi ileri seviye güvenlik yaklaşımlarıyla, işletmelerin ağlarını ve uygulamalarını koruma altına alıyoruz.

NETWORK GÜVENLİĞİ YÖNETİMİ NEDİR, NE İŞE YARAR?

  • Yük dengeleyiciler ve özel konfigürasyonlarla, ağ trafiğini etkili bir şekilde yönlendirir, sistemlerin hızlı ve kesintisiz çalışmasını sağlar.
  • Gelişmiş güvenlik duvarları, izinsiz giriş önleme sistemleri (IPS) ve Web Uygulama Güvenlik Duvarı (WAF) gibi araçlarla, işletmelerin değerli verilerini ve sistemlerini her türlü tehdide karşı korur.
  • Kurumların anlık olarak bilinçli ve etkili kararlar alabilmeleri için ağ ve güvenlik operasyonlarını tek bir merkezden yönetmelerini ve izlemelerini sağlar.
  • VPN'ler ve çok faktörlü kimlik doğrulaması gibi çözümler sayesinde çalışanların şirket kaynaklarına güvenli ve şifrelenmiş bir şekilde erişmelerine olanak tanır.
part-image
;