Akıllı Otomasyon ve RPA Uygulamaları

Akıllı otomasyon teknolojisi sayesinde, zaman kazanarak geleceği şekillendirin.

RPA (Robotik İşletme Otomasyonu) kullanarak işletmelerin tekrar eden veya yüksek hacimli işlemlerini otomatikleştiriyoruz. Bu bağlamda, kurumlarda verimliliği artırıp ve maliyetleri azaltmak için RPA teknolojisinden yararlanıyoruz.  Böylece, sanal çalışanlar yapılması gereken sıkıcı işlerle uğraşırken müşterilerimiz kendilerine ve şirketlerine katma değer katacak işlere zaman ayırabiliyorlar. 

AKILLI OTOMASYON SİSTEMLERİ VE RPA YAZILIMLARI

Havacılık, perakende, lojistik ve sigorta gibi farklı sektörlerde 30'dan fazla grup dışı müşteriye hizmet veriyoruz. UiPath, Automation Anywhere, GenRPA ve Power Automate gibi sektörün öncü RPA platformlarında geliştirme faaliyetlerinde bulunuyoruz.

Müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak amacıyla anlık olarak güncellenen yeni nesil teknolojileri kullanıyoruz. RPA çözümlerimizi müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olarak geliştiriyor, her türlü teknik destek ve bakım hizmetini sağlıyoruz.

Robound ve Vision Engine ürünleriyle captcha, repcaptcha, OTP ve OCR çözümleri sunarak, kurumlara uçtan uca otomasyon kazandırıyoruz.

Müşterilerimizi uyguladığımız çözümler konusunda bilgilendiriyor, otomasyon yolculuklarında en iyi uygulamalar ve stratejiler konusunda onlara RPA danışmanlığı sağlıyoruz.

BAŞARI HİKAYELERİMİZ

slide-image

Vision Engine

Dijital ve Taranmış Belgelerin, resimlerin tanımlanması ve sınıflandırılmasına olanak tanır. Belge veya resimlerdeki verilerin RPA, web servis, yapay zeka teknolojileri ile birlikte ilgili sistemlere akışını ve işlenmesini sağlar. Farklı sektörlerdeki iş akışlarını uçtan uca otomatize ederek, operasyonel verimliliğin arttırılması amaçlar. 

slide-image

ANA SİGORTA

Ana Sigorta, dijital dönüşümün lokomotif gücü RPA teknolojisiyle ile dijital yakalı ilk çalışanı NirvANA'yı ekibine dahil etti.
)
;