Yazılım Lisans Yönetimi

Yazılım lisans yönetimi çözümlerimizle, işletmenizin geleceği güvenli ellerde

Kurumların lisanslama süreçlerini merkezi ve etkin bir şekilde yönetiyoruz. Lisans yönetimi gerçekleştirilirken, müşteri ile iş ihtiyaçlarını belirliyor ve en uygun lisanslama stratejisini sunuyoruz. Yeni lisans alımları ve yıllık lisans yenilemeleri için ihtiyaçları doğru bir şekilde planlıyor ve işletmenizin lisanslama ile ilgili tüm süreçlerini yürütmenize yardımcı oluyoruz.

YAZILIM LİSANS YÖNETİMİ HİZMETLERİMİZ

Grup içi merkezi lisans yönetimi sağlarak organizasyon genelinde yazılım lisanslarını etkin bir şekilde yönetiyor ve optimize ediyoruz.

Kurumsal müşterilerin lisans ihtiyaçlarına özel iletişim kanallarını yöneterek, anlık ihtiyaç ve problemler için hızlı ve etkili çözümler sunuyoruz.

Kurumların mevcut ve gelecekteki yazılım ihtiyaçlarını tespit ederek, doğru yazılımlara yatırım yapmalarını ve kaynaklarını verimli şekilde kullanmalarını sağlıyoruz.

Yıllık lisans alımı ve yenileme süreçlerini planlayarak, şirketler adına lisans süreçlerini anlık olarak takip ediyor ve lisans maliyetlerini düşürüyoruz.

YAZILIM LİSANS YÖNETİMİ NEDİR, NE İŞE YARAR?

  • Kurumların sadece ihtiyaç duydukları yazılım lisanslarına yatırım yapmalarını sağlar.
  • Lisans yönetimi, şirketlerin lisans anlaşmalarına uygun olarak çalışmalarını sağlar. Potansiyel yasal sorunları ve cezaları önleyerek firmaların ticari itibarını korur.
  • Doğru lisans yönetimi ile kurumların, yazılım kaynaklarını etkin şekilde kullanmasını sağlar.
  • Kurumların sahip oldukları ve ihtiyaç duydukları yazılımları içselleştirmesine yardımcı olarak sonraki yazılım alımları ve yatırımları için bilinçli kararlar almalarına olanak tanır.
part-image
;