Bağlantı Çözümleri

D-One ile filonuzun yönetimi artık avucunuzun içinde

D-One, filonuzu bir dokunuşla anlık olarak yönetmenize olanak tanır. Uzmanlarımız tarafından geliştirilen web tabanlı, IoT entegre yazılımımızla servisten sigortaya, Telematik cihazlarla sadece araç takibi değil, aynı zamanda sürüş analizleriyle filo verimliliğinizi anında ölçer, ister inşaat, ister lojistik, tüm sektörlerde ve taşıt sınıflarında üstün filo yönetimi ve takip avantajıyla işlerinizi bir adım öteye taşırsınız.

BAĞLANTI ÇÖZÜMLERİ HİZMETLERİMİZ

Operasyonel süreçlerin yönetimini ve araç takip fonksiyonlarını tek bir platformda toplayarak, müşterilerin filolarını anlık verilerle yönetmesini sağlar.

Operasyon yönetim modülü sayesinde sistemde tanımlı araçların periyodik bakım zamanı, trafik sigortası ve araç kasko yenilemeleri yaklaştığında otomatik bildirimler göndererek filonun daha verimli, güvenli bir şekilde yönetilmesini sağlar.

Bağlantılı araç veri analizi sayesinde müşterilerin araç filolarında yakıt tasarrufu yapmasına, verimlilik ve çalışan güvenliğini üst seviyelere taşımasına, bakım maliyetlerini düşürmesine yardımcı olur.

D-One mobil uygulaması üzerinden yapılacak acil yardım çağrısı ile, sürücünün konum bilgisi ve aracına ait bilgiler merkez ile anlık olarak paylaşılır. Böylece olası bir kaza sonrası yaralanma gibi durumlarda hızlı müdahale edilir.

D-ONE SİZE NELER KAZANDIRIR?

  • "İnşaat sektöründe, iş makinalarının iş sahasında verimli ve güvenli kullanılması, gerekli güvenlik bildirimlerinin anında sürücü ve yetkililere iletilmesi gibi çözümler sunarak, iş güvenliği ve verimliliği arttırılabilir.
  • Lojistik ve taşımacılık sektöründe, çarpışma önleme sistemi ile entegre edilerek, araç dışı ve araç içi güvenlik ihlalleri anlık olarak takip edilebilir.
  • Yük taşıyan kamyon, tır gibi araçlara yük sensörü takılarak araç modülüyle entegre edilir. Bu sayede taşınan yükün lokasyonu ve araç kapasite doluluğu anlık olarak takip edilebilir.
  • Sürücü tanıma cihazları ile entegre olarak, çalışan güvenliği ve paylaşımlı araç çözümü sunabilir. Sürücüye özel veri analizi sonrası, sürüş performansına bağlı olarak iş güvenliği eğitim planlaması yapılabilir."
part-image
;