Veritabanı Yönetim Sistemleri

Veritabanı yönetimiyle verimliliği artırın, dijital dünyada öne çıkın.

Veritabanlarınızın en üst düzeyde performansla çalışmasını ve işlerinizin kesintisiz ve başarılı bir şekilde ilerlemesini sağlıyoruz. Hem kritik iş uygulamalarınızda hem de günlük operasyonlarınızda, verilerinizin anlık olarak erişilebilir ve güvende olması için size özel çözümler sunuyoruz. 

VERİTABANI YÖNETİM SİSTEMİ HİZMETLERİMİZ

SQL ve NoSQL veritabanlarını, en kritik iş uygulamalarınıza ve yüksek performans gereksinimlerinize göre optimize edilmiş şekilde konumlandırıyoruz.

Public cloud ortamlarındaki veritabanı ihtiyaçlarınızı tespit ederek uygulamalarınıza en uygun veritabanı konumlandırmalarını gerçekleştiriyoruz.

Öne çıkan araçlarla veritabanı performansınızı proaktif olarak izliyor, olası sorunları önceden tespit ederek konfigürasyonlarınızı optimize ediyoruz.

SQL Server, Oracle ve Opensource veritabanları için eşlenik ortamlar oluşturarak, herhangi bir kesinti veya felaket durumunda veritabanınızın hızla ayağa kalkmasını sağlıyoruz.

VERİTABANI YÖNETİM SİSTEMİ NEDİR, NE İŞE YARAR?

  • Verileri yapılandırıp organize ederek kullanıcıların veya uygulamaların verilere hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmasını sağlar.
  • Veriye erişimi denetleyerek yetkisiz erişimleri ve güvenlik ihlallerini önler. Hassas veya gizli bilgileri korumada kritik bir rol oynar.
  • Verinin doğruluğunu ve tutarlılığını koruyarak veri tabanındaki olası tutarsızlıkların ya da çakışmaların önüne geçer.
  • Olası bir sistem arızası veya veri bozulması durumunda veriyi kurtarmak için düzenli yedeklemeler oluşturur.
part-image
;