Eylül Ayının Teknolojik Gelişmeleri Dijital Gazetemiz D-News'ta!

13 Ekim 2023

detail-image

Doğuş Teknoloji'nin son teknoloji çözümleri ve yeniliklerini içeren D-News Eylül sayısı yayınlandı.


Doğuş Teknoloji, veri analizi ve tahminlemede öncü bir rol oynuyor, müşterilerine veri yönetim süreçlerini etkili bir şekilde optimize etmelerini sağlayan yenilikçi ürünler ve çözümler geliştiriyor. Özellikle veri analizi ve tahminleme alanlarında müşterilere özelleştirilmiş çözümler sunuyor.


Ayrıca, Doğuş Teknoloji'nin Veriden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Özcan Çavuş, Webrazzi'de veri, verinin gücü ve geleceği hakkında önemli konuları ele aldı.


Şirket ayrıca çalışanlarına Anadolu Yakası'ndaki paylaşımlı ofis olan Workinton Kozyatağı'nda check-in ve check-out imkanı sunuyor, hibrit çalışma modelini destekliyor ve kurum içi girişimcilik ürünü olan Hybee'yi kullanıma açıyor. Ayrıca, Doğuş Teknoloji, monitoring altyapısını güncelleyerek daha hızlı ve güvenilir hizmet sunmayı hedefliyor.


Doğuş Teknoloji ayrıca GenRPA işbirliğiyle "Dijital Dönüşümde RPA" etkinliğini düzenledi ve sektörel örneklerle RPA teknolojisinin gelişimini anlattı.


Müzik dünyasında yapay zekanın etkisi artarken, önemli sanatçıların tarzlarını taklit eden eserler Grammy Ödülleri için aday gösteriliyor.


Ayrıca, önemli film festivallerinden gelen haberler ve önemli dizi ve film projeleri hakkında bilgiler sunuluyor.


Sürdürülebilirlik alanında Doğuş Otomotiv ve Doğuş Teknoloji, çeşitli projeler ve inovasyonlarla karbon azaltımına katkı sağlıyor ve sürdürülebilirlik konusundaki çalışmalarını paydaşlarına aktarıyor.


Son olarak, Doğuş Teknoloji'nin Sürdürülebilirlik Raporları ve sürdürülebilirlik konularındaki önemli çalışmaları hakkında bilgi veriliyor.


Tüm bu ilgi çekici konuları ve daha fazlasını D-News Eylül sayısında bulabilirsiniz.Paylaş:

Diğer Haberler