Yeni Nesil Akıllı Gözlük Çözümleri

D-Glass ile dijitalleşen gözlük teknolojisinin sınırlarını zorlayın.

Doğuş Teknoloji tarafından geliştirilen D-Glass, dijital dünyayla fiziksel gerçekliği birleştirerek kullanıcılara sıradışı bir deneyim sunar. Kullanıcının gözleri önüne dijital bilgileri yansıtarak, etrafındaki gerçek dünyayla etkileşimli bir şekilde bağlantı kurmasını sağlar. İlk olarak otomotiv sektöründeki çalışanların iş talimatlarını adım adım görüntülemesi amacıyla geliştirilmiş olsa da medya, konaklama, perakende, sağlık ve eğitim gibi sektörlerde de rahatlıkla kullanılabilir. 

AKILLI GÖZLÜK UYGULAMALARIMIZ

Kullanıcının gözlük üzerinden gerçek zamanlı olarak bilgi almasını ve etkileşimde bulunmasını sağlayan özel uygulama ve yazılım çözümleri geliştiriyoruz.

Fiziksel dünyayla dijital bilgileri ve görselleri birleştiren artırılmış gerçeklik uygulamaları ile eğitimden satışa birçok alanda yeni deneyimler sunuyoruz.

Akıllı gözlüklerin mevcut sistemlerle ve uygulamalarla entegrasyonunu sağlıyor, böylece mevcut dijital altyapınızla sorunsuz bir kullanım deneyimi sunuyoruz.

Kullanıcıların ihtiyaçlarına ve tercihlerine özel içerikler, uygulamalar ve tasarım çözümleriyle akıllı gözlük deneyiminizi kişiselleştiriyoruz.

;