Veri Tahminleme ve D-Board

Veri tahminleme çözümlerimizle geleceği okuyarak kararlarınıza güç katın.

Veri tahminleme hizmeti kapsamında, şirketlerin geleceği öngörmelerini, iş performanslarını optimize etmelerini ve stratejik kararlarını veriye dayandırarak alabilmelerini sağlayan kapsamlı çözümler sunuyoruz. Geleneksel iş zekâsı yaklaşımlarının önüne geçerek, müşterilerimiz için bilgiye dayalı ve öngörülebilir bir iş yönetimi deneyimi yaratıyoruz.

VERİ TAHMİNLEME HİZMETLERİMİZ

Verilere dayalı analizler ve trend tahminleriyle, iş kararlarını bilgiye dayalı hale getiriyoruz. İş kararlarınızı öngörülebilir hale getirerek rekabet avantajı kazanmanıza yardımcı oluyoruz.

Qlik Sense tabanlı native iOS uygulamasıyla gerçek zamanlı iş performansı ve KPI görselleştirmesi sunuyoruz. Anlık veri erişimi ile üst yönetim ve ilgili iş birimi yöneticilerine stratejik kararlar alabilmeleri için gerçek zamanlı analizler sağlıyoruz.

Müşterilere, verilerin hangi kalitede ve olgunluk seviyesinde tutulması gerektiği konusunda danışmanlık hizmeti veriyoruz. Mevcut altyapılarıyla hedefleri arasında köprü kurarak, veri yönetimi süreçlerinin optimize edilmesini sağlıyoruz.

KVKK/GDPR gibi veri koruma yönetmeliklerine uyum sağlamanız için rehberlik ediyoruz. Büyük veri analizi, veri ambarı oluşturma ve veri depolama çözümleriyle, verilerinizi etkin ve güvenli bir şekilde yönetmeniz konusunda yardımcı oluyoruz.

D-BOARD NEDİR, NE İŞE YARAR?

  • "Şirketlerin KPI'larını gerçek zamanlı olarak görselleştirerek analiz etmelerini sağlar. Üst yönetimin ve ilgili iş birimi yöneticilerinin anlık olarak veriye dayalı stratejik kararlar almasına olanak tanır.
  • Veriye dayalı kararlar ile ilerlemek isteyen yöneticiler, pazarlama ve satış profesyonelleri, finans uzmanları ve operasyon yöneticileri gibi geniş bir kullanıcı kitlesi bu uygulamadan yararlanabilir.
  • Etkili görselleştirmeler, özelleştirilebilir paneller, anlık veri erişimi, gerçek zamanlı güncellemeler ve üst düzey veri güvenliği sunar.
  • Kullanıcılara anlık veri erişimi ile hızlı ve bilinçli karar alma fırsatı sunarak iş birimlerini optimize etmelerini sağlar."
part-image
;