Veri Gölleri

Veri gölleriyle geleceğin analizlerine bugünden hazırlanın.

Veri gölleri ile şirketlerin geleneksel veri ambarlarından farklı olarak gerçek zamanlı, yapısal olmayan ve büyük boyutlu verilerini etkin bir şekilde işliyor, depoluyor ve yönetiyoruz. Bu sayede müşterilerimizin anlık kararlar alabilmelerini, çeşitli veri tiplerini bir arada depolayabilmelerini ve veriyi maliyet-etkin bir şekilde yönetebilmelerini sağlıyoruz.

VERİ GÖLLERİ HİZMETLERİMİZ

Veri gölleri ile karar verme süreçlerini hızlandırarak şirketlerin gün sonunu beklemeden anlık kararlar ve hızlı aksiyonlar alabilmelerini sağlıyoruz.

Resim, ses gibi yapısal olmayan verileri etkin bir şekilde saklama kapasitesine sahip olan veri göllerini kullanarak farklı veri tiplerini etkin bir şekilde yönetiyor ve analiz ediyoruz.

Veri göllerinin yapısından yararlanarak verinin birden fazla bilgisayarda işlenmesini sağlıyoruz, maliyetleri düşürerek performansı artırıyoruz.

Şirketlerin ihtiyacına uygun olarak, veri frekansı, boyutu ve kaynağına göre özelleştirilmiş veri gölü mimarileri oluşturuyor ve yönetiyoruz.

VERİ GÖLLERİ NEDİR, NE İŞE YARAR?

  • "Veri gölleri, yapısal (örneğin, veritabanlarından gelen) olan ve yapısal olmayan (örneğin, sosyal medya, resimler, ses dosyaları) verileri barındırabilir.
  • Veriler üzerinde gerçek zamanlı analizler yaparak firmaların anlık kararlar almasına olanak tanır.
  • Dağıtık yapıda depolama özellikleri sayesinde büyük miktarda veriyi daha düşük maliyetlerle saklayabilirler.
  • Veri gölleri, şirketlerin ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilebilir. Bu sayede, her işletmenin kendi veri stratejisine ve hedeflerine en uygun yapıyı oluşturmasına olanak tanır."
part-image
;