Uygulama Yönetimi ve 7/24 Sistem Monitoring

Uygulama yönetimi çözümlerimizle, sistemleriniz her an kontrol altında

Modern iş dünyasında, uygulamaların ve altyapının sürekli ve kesintisiz çalışması için, entegre uygulama yönetimi ve 7/24 monitoring hizmetlerimizle kuruluşunuzun uygulamalarını yönetmesine ve bilgi teknolojileri altyapısını eksiksiz bir şekilde kontrol altında tutmasına destek oluyoruz.

UYGULAMA YÖNETİMİ HİZMETLERİMİZ

Uygulamaların sürüm kontrolü, bakım, ve upgrade işlemlerini kod ortamından son kullanıcıya ulaşana kadar profesyonel bir yaklaşımla yönetiyoruz.

Sunucuları 7/24 izleme hizmeti ve uygulama yönetimi sayesinde tüm sunucu ve uygulama verilerini detaylı bir şekilde analiz ederek, performans izlemesi, raporlama ve sistem optimizasyonunu sağlıyoruz.

Hem on-premise hem de bulut ortamlarında uygulama dağıtım süreçlerini yönetiyor, DevOps entegrasyonlarıyla hızlı ve etkin kurulum-konfigürasyon işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Tüm sunucu ortamlarında uygulamaların kesintisiz ve sağlıklı bir şekilde çalışmasını garantiliyor, otomasyon araçlarıyla rutin işlerin otomatize edilerek sürekliliğin ve verimliliğin artırılmasını sağlıyoruz.

UYGULAMA YÖNETİMİ NEDİR, NE İŞE YARAR?

  • Yazılımların tüm yaşam döngüsü boyunca entegre ve koordineli bir şekilde yönetilmesini sağlar.
  • Uygulamaların performansını sürekli olarak izler ve olası sorunları önceden tespit ederek, kullanıcı deneyimini ve sistemin genel stabilitesini korumaya yardımcı olur.
  • Uygulama yönetimi, değişen iş ihtiyaçlarına hızla cevap verebilmek için uygulamaların ölçeklenmesini ve adapte edilmesini kolaylaştırır.
  • Uygulamaların güvenlik standartlarına uygun bir şekilde çalıştığından ve tüm regülasyonlara uyumlu olduğundan emin olunmasını sağlar.
part-image

BAŞARI HİKAYELERİMİZ

slide-image

Job Schedulıng Servıce (Automıc/UC4)

İş yükü otomasyonu ve uygulama entegrasyonu sağlayan bir yazılım ürünüdür. İş yükü ve uygulamalar arasında verimli bir şekilde iletişim kurmayı sağlayan kapsamlı bir platform sunar. İşletmelerin iş süreçlerini otomatize etmelerine, verimliliklerini artırmalarına ve maliyetleri düşürmelerine yardımcı olur.

slide-image

Dogus Server & Sıte Management

DSM, güçlü şekilde tasarlanmış bir ara katman yönetimi ve raporlama portalıdır. Ürünümüz, hizmetlerinizi kolayca izlemenize ve yönetmenize yardımcı olabilecek büyük bir ara katman yönetimi araçları paketini temsil eder. 

)
;