Kurumsal Blockchain Hizmetleri

Geleceğin teknolojisiyle desteklediğimiz uzmanlığımız sayesinde verileriniz güvende

Uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve kurumsal yaklaşımımızla, sadece teknolojik çözümler sunmakla kalmıyor, aynı zamanda blockchain pazarını anlık olarak yakından takip ediyoruz. Regülasyonları ve güncel gelişmeleri merkeze alarak, blockchain endüstrisine yön veren standartları belirliyor ve sektördeki konumunuz için stratejik, yenilikçi ve kapsamlı çözümler sunuyoruz.

BLOCKCHAIN HİZMETLERİMİZ

Müşterilerinizin verilerini uzmanlığımızla desteklediğimiz blockchain yapısını kullanarak, güvenliğinizi garanti altına alıyoruz.

Çeşitli sektörlerdeki tecrübemiz ve teknoloji alanındaki uzmanlığımızdan yararlanarak Blockchain danışmanlığı sunuyor, tedarik zinciri yönetimi konusunda uçtan uça rehberlik sağlıyoruz.

Dahili ve genel ağlarda blok zinciri uygulamaları, cüzdanlar, jetonlar ve madeni paralar oluşturarak dijital varlıklarınızı ve altyapınızı güçlendiriyoruz.

Blockchain teknolojisiyle uyumlu, ürünleştirme ve hizmet odaklı tasarımlar geliştirerek, kullanıcı deneyiminizi zenginleştiriyoruz.

BAŞARI HİKAYELERİMİZ

slide-image

D-WALLET

Kurumsal sistemler için uygun alt ağ yapısında yüksek performans ve ölçeklenebilirlik sağlayarak güçlendirdiğimiz D-Wallet, Web3 dünyasının kapılarını aralayan kullanıcılara kripto varlıklarını saklayabilecekleri bir dijital cüzdan uygulamasıdır.

slide-image

D-UNIVERSE

Farklı özelliklere ve konseptlere göre oluşturulan bir dijital evrendir. Çevrimiçi ve çevrimdışı dünya üzerinde farklı uygulamaların entegre şekilde çalışabileceği esnek bir platform sunar.

slide-image

C-hain

Web3 ve Metaverse teknolojilerini temel alarak oluştduğumuz D-Chain, yenilikçi çözüm ve fayda sağlamak amacıyla merkeziyetsiz uygulamaların üzerinde çalışan bir blockchain ağıdır.

)
;