CRM Yazılımı ve Sadakat Programı Yönetimi

Sistemlerinizle entegre çalışan dinamik CRM ve sadakat çözümleriyle güçlü müşteri ilişkileri

Şirketlerin müşteri kazanımı ve bağlılığını sağladığı müşteri sadakat programlarını yönetebileceği bir dijital çözüm desteği sunuyoruz. Bu kapsamda şirketlerin ihtiyaçlarını anlayarak uçtan uca müşteri tanıma, kampanya ve veriye dayalı statik/dinamik müşteri segmentasyonu, platform ihtiyacı olan firmalar için yönetim paneli, içerik yönetim sistemleri ve web/mobil uygulamaları içeren dijital çözümler geliştiriyoruz.

SADAKAT ÇÖZÜMÜ VE CRM HİZMETLERİMİZ

Müşteri verilerini derinlemesine analiz ederek, statik ve dinamik segmentasyon yöntemleriyle kişiselleştirilmiş hedefleme imkanı sunuyoruz. Markanızın, müşterilerle veriye dayalı stratejilerle etkileşime geçmesini sağlıyoruz.

Müşteri etkileşiminizi artırmak için koşul, kullanım ve ödül kurgularını içeren kapsamlı kampanya motorları sunuyoruz. Bu motorlar sayesinde, dinamik, esnek ve etkili kampanyaların öne çıkarılmasını sağlıyoruz.

CRM'den ödeme sistemlerine, farklı sadakat programları için firmalar arası üyelik eşleştirmelerine kadar geniş bir entegrasyon yelpazesi sunuyoruz. Bu entegrasyonlarla, iş süreçlerinizi dijitalleştiriyoruz.

Şirketinizin ihtiyacına uygun olarak geliştirdiğimiz yönetim panelleri, içerik yönetim sistemleri ve web/mobil uygulamalarla, dijital varlıklarınızı etkili bir şekilde yönetmenizi sağlıyoruz.

BAŞARI HİKAYELERİMİZ

slide-image

Petrol ofisi

Akaryakıt sektörünün öncü markalarından Petrol Ofisi’nin sadakat uygulamalarını müşterilerine sunabilmesi için içerik yönetim sistemi geliştirildi. Bu kapsamda kullanıcılara özel içerik gösterimi, kampanya katılımı, mobil ödeme ile yakıt alışverişi ve fayda / puan görüntüleme gibi özellikler uygulamaya dahil edildi.

slide-image

Zubizu

Teknoloji operasyonlarından veri analitiğine, kullanıcı desteğinden dinamik segmentasyona, ödül kazanımlarından mobil ödeme entegrasyonlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet sunuldu. Sadakat programına ait tüm kampanya yönetimi dijital ürünler üzerinden sağlandı.  

)
;