Conversational Dashboard Assistant

Veri analizinde grafiklerin derinine inerek içgörü sunan çözümlerden faydalanın.

İşletmelerin veri analizi ve etkileşim ihtiyaçlarını karşılamak için kapsamlı çözümler sunuyoruz. Kullanıcıların veritabanlarındaki bilgilere doğrudan ve doğal bir dil ile erişimini sağlayarak, karmaşık gösterge panellerine olan ihtiyacını ortadan kaldırıyor ve iş süreçlerinizin daha etkin yürütülmesini sağlıyoruz. Bu kullanıcı dostu asistan sayesinde içgörüler üreterek çalışanlarınızın veri ile etkileşimi güçlendiriyor, veri odaklı karar alma süreçlerinizi destekliyoruz.

CONVERSATIONAL DASHBOARD ASSISTANT HİZMETLERİ

Kullanıcıların, veritabanlarındaki verilere doğal dil kullanarak erişmelerini sağlıyor, veri analizini kolaylaştırıyoruz.

Sorulan sorulara görsel cevaplar sunarak, kullanıcıların verileri çubuk, pasta ve diğer grafik türleriyle anında görselleştirmesine olanak tanıyoruz.

Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde veri analizi süreçlerini hızlandırarak kullanıcıların zamandan tasarruf etmelerine ve iş akışlarını daha etkin bir şekilde yönetmelerine yardımcı oluyoruz.

Kullanıcıların, veri analizi yaparken karmaşık gösterge panelleri veya veritabanlarında gezinme zorunluluğunu ortadan kaldırıyoruz.

;