Barındırma Hizmetleri

Bilgileriniz bizimle, güvende ve her zaman elinizin altında

Veri Merkezi barındırma hizmetlerimizle, elektromekanik altyapınızı 7/24 izliyor, optimum performansı garantiliyor ve sürdürülebilir bir verimlilikle çalışmasını sağlıyoruz. Bütçe planlaması, arıza önleme, hızlı müdahale ve proje yönetimiyle kapsamlı bir çözüm sunuyoruz.

BARINDIRMA HİZMETİ VE ÇÖZÜMLERİ

Veri Merkezi'nin elektromekanik altyapısını kesintisiz olarak izleyerek en yüksek performansla çalışmasını sağlıyoruz. Projeleri müşteri ihtiyaçlarına özel olarak planlıyor ve yönetiyoruz.

Veri Merkezi'nde elektromekanik sistemlerin düzenli bakımını yaparak potansiyel arızaları önlüyoruz ve müşteri verilerini güvende tutmak için gelişmiş yedekleme hizmetleri sunuyoruz.

Elektrik tüketimini anlık olarak ölçüyor ve optimize ediyoruz. Böylelikle enerji maliyetlerini azaltarak sürdürülebilir bir barındırma hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Veri Merkezi'nde profesyonel el, göz ve kablolama hizmetleriyle sunucuların en etkili şekilde konumlandırılmasını sağlıyoruz.

BARINDIRMA HİZMETLERİ NEDİR, NE İŞE YARAR?

  • Web sitelerinin, uygulamaların veya diğer online hizmetlerin 7/24 kesintisiz bir şekilde çalışmasını garantiler ve bu şekilde işletmelerin ve bireylerin online varlıklarının sürekli olarak erişilebilir olmasını sağlar.
  • Sunucuların fiziksel ve siber güvenliğini sağlar. Verilere erişimin sadece yetkilendirilmiş kişiler tarafından yapılmasını garantiler ve dış tehditlere karşı koruma sağlar.
  • Kullanıcıların ihtiyaç duyduğu kaynaklara göre ölçeklendirme yapmalarına olanak tanır. Böylece, işletmeler büyüdükçe veya ihtiyaçları değiştikçe hızlı bir şekilde altyapılarını özelleştirebilir.
  • Teknik problemlerle karşılaşıldığında anlık olarak destek sunar ve altyapının düzenli bakımını gerçekleştirir.
part-image
;