Veri Eğitim Programımız ile Yapay Zeka Çağına Adım Atın!

07 Kasım 2023

detail-image

Günümüzde artık her şey veri etrafında şekilleniyor. Devrim niteliğindeki gelişmelerle veri, her sektörün en kritik kaynağı haline geldi. Geleceği başarıyla şekillendirecek olanlar, veriyi anlayan, kullanan ve en iyi şekilde yönetenler olacaktır.


Sizi de veriyi en verimli şekilde kullananlardan olmaya İstanbul Nişantaşı Üniversitesi iş birliği ile hazırladığımız Veri Eğitim Programımız ile sizi yapay zeka ve verinin gücünü keşfetmeye davet ediyoruz.Programımız;


-Google Cloud desteğiyle hazırlanmıştır.


-5 farklı içerikten oluşuyor.


-152 saatlik eğitim kataloğu ile kapsamlı bir öğrenim imkanı sunuyor.


-E-Devlet üzerinden sertifika ve katılım belgesi ile tamamlanıyor.Bu program sayesinde;


- OpenAI ChatGPT ve Google Vertex AI gibi öncü teknolojileri öğrenecek ve geleceği bugünden keşfedecek ve projelerinizi başarıya ulaştırmayı öğreneceksiniz.


- Verinin nasıl çalıştığını, toplandığını ve kullanıldığını öğrenecek, bu alanda uzmanlaşacaksınız.


- Veri görselleştirmenin sırlarını çözecek ve verilerinizi etkili bir şekilde sunabileceksiniz.


- Veri bilimi ve yapay zekanın sınırlarını keşfedecek ve veriyle ilgili problemleri nasıl çözebileceğinizi öğreneceksiniz.


- Tasarım düşünme yaklaşımıyla veri projelerinizi şekillendirerek gerçek dünyadaki sorunlara çözümler sunacaksınız.Doğuş Teknoloji farkıyla, gerçek sektör deneyimlerini tecrübe edin ve uygulayın. İş dünyasındaki en iyi uygulamaları keşfedin. Veriyle başarıya ulaşanlar arasındaki yerinizi alın.


Veri Eğitim Programımıza kaydolmak için hemen tıklayın.


Paylaş:

Diğer Haberler