Doğuş Teknoloji
Doğuş Teknoloji
Doğuş Teknoloji
Doğuş Teknoloji
Doğuş Teknoloji

Çalışmaktan gurur duyulan, özgün ve geleceğe açık yapı  

Doğuş Teknoloji olarak, farklılaşan bir teknoloji markası olma vizyonumuzu; yenilikçi, müşteri odaklı, girişimci yaklaşımımız ve enerjik insan kaynağımızla birleştiriyoruz. Bu sayede yaşam döngüsündeki büyüme ve genişleme evrelerini sağlam adımlarla tırmanmayı hedefliyoruz.

Çağdaş teknoloji merkezimiz ve modern yeni binamızla güçlü bir iletişim ağı kurmayı; yaratıcı, güvenli, üretken ve verimli bir çalışma dinamizmi yaratmayı, gelişim fırsatlarına altyapı hazırlamayı ve yetkinleşmiş dinamik insan gücüyle faaliyetlerimizi müşterilerimize ulaştırmayı amaçlıyoruz.

Doğuş Teknoloji'de Dinamik Bir Hayat Var...

En iyi sonucu garanti altına alan yaratıcı çözümler

Doğuş Teknoloji olarak; otomotivden finansa, perakendecilikten turizme, inşaattan medyaya kadar birçok farklı alanda faaliyet gösteren büyük bir grubun sinerjisini ve tecrübesini barındıran ekibimizle; müşterilerimizin iş süreçlerini iyileştiren yaratıcı çözümler sunuyor ve hayatı kolaylaştıran yenilikler tasarlıyoruz. Kuruluşların, iş geliştirme ve üstün yönetim performansı sergileme hedefleri doğrultusunda kaldıraç işlevi görecek teknolojik çözümleri araştırarak, iş hedefleriyle uyumlu projeler ve süreçler öneriyoruz.

Müşterilerimize teknoloji rehberliği yapıyor; bu teknolojik uygulamaları kurumsal ve sektörel butik yazılımlar, internet ve mobil uygulamalar, iş zekâsı uygulamaları ve benzeri pek çok BT uzmanlık faaliyetleri ve desteğiyle hayata geçiriyoruz.

Bilgi başarıya dönüşüyor

Doğuş Teknoloji olarak güncel yazılım teknolojilerini ve yazılım mühendisliğinin en iyi pratiklerini kullanıyor; kurumsal uygulamalar, web uygulamaları ve mobil uygulamalar geliştiriyoruz. Teknolojiyi kullanmaktan keyif alan, donanımlı, araştırmacı, müşteri memnuniyetini ön planda tutan genç kadromuz sayesinde bilgi birikimimizi ve sektörel operasyon deneyimimizi  ürünlerimize yansıtıyoruz. Müşterilerimize yenilikçi, kaliteli, katma değeri yüksek ve güncel ihtiyaca cevap veren ürünler sunuyoruz.

Hedefimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri geliştirmek. Bu hedefe yönelik olarak müşterilerimize kurumsal yazılım çözümleri sunuyoruz. Ekibimiz, müşterilerimize düşük maliyetlerle kaliteli ürünler sunabilmek amacıyla modüler yazılım geliştirmeye odaklanarak; otomotiv, finans, inşaat, enerji, turizm gibi birçok farklı sektörün gereksinimlerini eksiksiz olarak karşılayabiliyor.


 

Güvenilir ve standart ötesi veri operasyonları

Doğuş Teknoloji olarak, sistem ve veri yönetiminde sahip olduğumuz geniş ve güvenilir imkânlarla, müşterilerimizin bilgiyi optimum şekilde yönetebilmesini sağlıyoruz. Alanında uzman ekibimiz ve Tier-3 Standartları’na uygun veri merkezimizle; veri iletişimi ve güvenlik hizmetleri, sistem altyapısı, veri tabanı ve uygulama sunucuları yönetim hizmetleri,  Windows Sistemler ve Desktop yönetimiyle operasyonel kullanıcı destek hizmetlerini sunuyoruz. Tüm çözümlerimiz, süreklilik stratejimiz ve üstün güvenlik yaklaşımımız doğrultusunda hayata geçiriliyor.

Haberler / Duyurular

ISO 22301 IS SUREKLILIGI YONETIM SISTEMI SERTİFİKASI

Doğuş Teknoloji; ISO 22301 yönetim sistemi kurulumunu gerçekleştirerek, beklenmedik durumlar ekseninde iş sürekliliğini sağlanacak hizmetleri ve sorumlu iş birimlerini belirlemiş, izleyecekleri yolları ve yöntemleri oluşturmuştur.

Şirketimiz, başarılı yönetim sistemi kurulumu ve denetim süreci sonrasında iş sürekliliği sertifikası almaya hak kazanmış ve  15.12.2014 tarihi itibari ile standartlara uyumu tescil edilerek “E-Fatura Uygulamaları / Özel Entegratör” kapsamındaki “ISO 22301:2012 TOPLUMSAL GÜVENLİK- İŞ SÜREKLİLİĞİ YÖNETİM SİSTEMLERİ – GEREKSİNİMLER” sertifikasını almıştır.ÖZEL ENTEGRATÖR E-FATURA

Özel Entegrasyon e-Fatura Çözümü ile,  müşterilerine yüksek kalite ve standartta elektronik fatura oluşturma, gönderme, alma ve arşivleme hizmetleri sunmak hedefinde olan  Doğuş Teknoloji; bu bağlamda, 421 No.lu Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği kapsamında Gelir İdaresi Başkanlığı’ndan özel entegrasyon izni alan ilk kurumlar arasında yer almış ve  özel entegratör hizmeti vermeye hak kazanmıştır.MICROSOFT GOLD PARTNER

Microsoft ile kritik projelere imza atan Doğuş Teknoloji, Microsoft ile işbirliği çerçevesinde, Microsoft çözüm ortaklığının en üst seviyesini oluşturan "Gold Partner" unvanını almıştır.E-bülten Üyelik

E-posta adresinizi bırakın, tüm gelişmeden haberdar olun...

DT’de Kariyer