Burada Gelişim Var

Liderlikten İnsan Kaynaklarına, Yeni Teknolojilerden Finans alanına kadar 2500’den fazla konunun yer aldığı online eğitim platformumuzdan tüm çalışanlarımız faydalanabilmektedir. Ayrıca her çalışanımızın kariyer haritasına uygun olarak teknoloji ve kişisel gelişim eğitimlerini talep edebileceği zengin eğitim kataloğumuzda mevcuttur.

Yüksek Lisans yapan çalışanlarımız haftada yarım gün, doktora yapan çalışanlarımız ise haftada tam gün izin kullanabilmektedirler. Doktora yapan çalışanlarımıza maddi olarak da şirket katkısı sağlanmaktadır. Anlaşmalı olunan yabancı dil okulları ile çalışanlarımıza yabancı dil konusunda destek sağlanmaktadır.

Teknik veya kişisel gelişim alanlarında uzmanlığı bulunan çalışanlarımız iç eğitmen programımıza dahil olarak çalışanlarımıza eğitim vermektedirler. Ayrıca çalışanlarımız yıl boyunca gerçekleşen ulusal/uluslararası teknolojiye yön veren, teknolojik gelişmelere yakından tanık oldukları seminer, konferans ve sertifika programlarına da katılım gösterirler.

Burada Beraberlik Var

Genel Müdürümüz ve tüm çalışanlarımızın düzenli aralıklar ile bir araya geldiği, şirketin yaptıkları ve yapacaklarının çalışanlar ile paylaşıldığı, çalışanların sorularını yönelttiği paylaşım toplantılarımız olan Town Hall Meeting’ler her iki ayda bir gerçekleşir.

Küçük gruplar halinde Genel Müdürümüz ve çalışanlarımızın buluştuğu sabah kahvaltıları olan DT Kahvaltılı Sohbetlerimiz, çalışanlarımız ile genel müdürümüz arasındaki iletişimi arttırırken güne sağlıklı bir başlangıç yapılmasını da sağlar.

Doğuş Teknoloji çalışanlarının tüm iletişimini sağladığı Do’lu Hayat, kişisel paylaşımlar yapabildikleri ve bu paylaşımlara yorum ve beğeni de yapabildikleri sosyal bir platformdur. Aynı zamanda Doğuş Grubu’na özel fırsatlarda bu platformda yer almaktadır.

Burada Hayat Var

Her sene yenilerinin eklenerek büyüdüğü sosyal kulüplerimiz, çalışanlarımızdan gelen talepler doğrultusunda kurulur. Kulüplerimizi kuran çalışanlarımız aynı zamanda kulüplerin aktivitelerini de kendileri organize ederek yıl boyunca çalışma arkadaşları ile farklı şehir gezilerinden dalış organizasyonlarına, sanat aktivitelerinden gurme etkinliklerine kadar farklı alanlarda hep birlikte keyifli vakit geçirirler.

Çalışanlarımızın iletişimini arttırmak ve çalışma saatleri dışında hep birlikte keyifli vakit geçirmek için düzenli aralıklarla iş çıkışına yakın saatlerinde gerçekleştirdiğimiz happy hour etkinliklerimiz vardır.

Tüm Doğuş Grubu markalarının katılımı ile farklı spor branşlarında gerçekleşen Doğuş Şampiyonlar Lig’ine kurulduğumuz yıldan bu yana katılım gösteriyoruz. Sportif çalışanlarımız sayesinde her sene giderek artan derecelerimiz ile ödülleri topluyoruz.

Burada Değer Var

Çalışma süresinde verdiğimiz molaları masa tenisi ya da langırt oynayarak daha keyifli hale getiriyoruz. Ayda 1 günde bu keyifli çalışma ortamında değil evimizden çalışıyoruz. Mayıs-Eylül ayları arasında sıcak havalarında gelmesi ile çalışanlarımız kıyafet yönetmeliğimiz doğrultusunda mevsim koşullarına uygun olarak şort giyebiliyoruz.

Doğum günlerimizde de izinli oluyoruz. Sağlıklı beslenme ve kilo kontrolü için de haftanın belirli günlerinde ofisimizde olan diyetisyene gidebiliyoruz. Ayrıca Doğuş Grubu’na özel indirim ve marka ortaklıklarından haberdar olup, çekilişlere katılarak çeşitli ödüller kazanıyoruz.

Gönüllü olarak iletişim elçisi olarak tüm çalışanlarımızın sesi olabiliyoruz. Çalışma arkadaşlarımızın herhangi bir sorusu veya sorunu olduğunda bizlere ulaşıyorlar ve bizlerde bu soruları yönetim ekibine aktarıyoruz ve çözüme ulaştırılmasında fikir geliştiriyoruz.

Burada Kazanmak Var

Açık bulunan pozisyonlara Doğuş Teknoloji çalışanlarının referans olabileceği kişileri önerdiği Yetenek Avcısı programımız ile önerilen kişinin işe alımının yapılması halinde öneren çalışanımız ödüllendirilmektedir.

2012 yılında kurulan şirketimizde 5, 10 ve 15 yıllık çalışanlarımıza Kıdem Ödülleri verilmektedir.

Yöneticiler, ekibindeki kişileri anlık olarak yaptıkları bir işin başarısından dolayı Geleceğe İz Bırakanlar sistemi ile ödüllendirmektedir.

Geleceğe Giriş

Doğuş Teknoloji ile Kariyerine 1-0 Önde Başla!

 • Doğuş Teknoloji’de sadece tecrübe edinmekle kalmayıp keyifli vakit de geçirdim. Kariyerimin başlangıcında yaşadığım bu tecrübe benim için her zaman unutulmaz olacak.

  Hüseyin Onur Aksu

  İstanbul Teknik Üniversitesi

  Endüstri Mühendisliği

  4. Sınıf Öğrencisi

 • "İki aylık staj dönemimde kurumsal, büyük ölçekli bir şirkette iş hayatının nasıl ilerlediğini, Agile development felsefesinin nasıl uygulandığını gördüm ve bizzat içinde bulunarak da tecrübe etme fırsatı buldum."

  Orhun Kar

  İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi

  Bilgisayar Mühendisliği

  3.sınıf Öğrencisi

 • "Geleceğe Giriş programı bana çeşitli yollarda önümü görebilme, artık ‘belki’ diye baktığım alanlara net ve emin adımlarla yürüyebilme imkânı sundu. Projelerde sorumluluk almak ve ileride yapacağım mesleğin bir provasını gerçekleştirme imkânı buldum."

  Hamza Uzuner

  Yıldız Teknik Üniversitesi

  Matematik Mühendisliği

  4 .sınıf İnvendo LAB

Doğuş Teknoloji'de Kariyer

Sıkıcı ve tekdüzeliği kıran bir çalışma prensibi benimsemiş olan Doğuş Teknoloji'de
eğlenceye de yer var farklı fikirlere de.

01. Software Developer ( E-Ticaret Uygulaması ) Linkedin
02. Software Developer ( E-Ticaret Uygulaması ) Linkedin
03. Full-stack Developer Linkedin